25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków

Czerwieńsk – lubuskie

Drodzy klienci z Czerwieńska! Nasza firma pragnie przedstawić Państwu wyjątkową ofertę, składającą się z usługi regeneracji wtryskiwaczy z układów wtryskowych Common Rail (Bosch, Delphi, Denso i Siemens), regeneracji turbo, naprawy pompowtrysków z samochodów osobowych koncernu VAG (Volkswagen, Audi, Skoda i Seat), naprawy pompowtryskiwaczy z samochodów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch. Firma Bosch Service Pawlik funkcjonuje w tej branży już od ponad 20 lat. Zdobyte przez ten czas doświadczenie odbiło się pozytywnie na jakości oferowanych przez nas usług. Pracownie, w których nasi specjaliści dokonują napraw, są cały czas unowocześniane, dostosowując je do coraz to nowszych podzespołów. Wtryskiwacze oraz pompowtryskiwacze, ustawiane są na bardzo precyzyjnych stołach probierczych marki Bosch: EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Test rozpylania końcówek wtrysku, dokonuje się na Zapp Diesel Tech lub CRU2. Co wyróżnia dodatkowo naszą pracownię od innych? Stosujemy nowe oryginalne części, co gwarantuje najwyższą jakość dokonywanej regeneracji. Oferujemy korzystne ceny, a wszystkie wykonane naprawy, objęte są 12 miesięczną gwarancją bez limitu kilometrów. Zachęcamy gorąco do skorzystania z usług firmy Bosch Service Pawlik!


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Kolejowa 15
Kod pocztowy: 66-016 Czerwieńsk
Współrzędne GPS:
N 52° 0' 53.496'' E 15° 24' 54.845'''

>

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.